Casa De Campo Com Piscina Aquecida
| WiFi Wi-Fi | Spa og afslapning Jacuzzi | Børnevenlig Tremmesenge/vugger |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa De Campo Com Piscina Aquecida ligger i Pirenópolis og tilbyder indkvartering med jacuzzi. Dette sted har også en terrasse.
Museum of Carmo kan besøges i 7 km fra indkvarteringen og Cachoeira das Araras er 3 km væk. Du kan komme til Ponte Sobre o Rio das Almas om få minutter i bil.
Gæster kan forberede måltider på et tekøkken.
- Lokale seværdigheder
- Wildlife Sanctuary Vagafogo Pirenopolis2,2 km
- Santuario de Vida Silvestre Vagafogo2,2 km
- Pirenopolis Airport4,6 km
- Lufthavne
- Santa Genoveva/Goiania Lufthavn122 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Jacuzzi
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Terrasse
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Casa De Campo Com Piscina Aquecida Villa?
Gæster på Casa De Campo Com Piscina Aquecida Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa De Campo Com Piscina Aquecida Villa?
Den gennemsnitlige pris i Casa De Campo Com Piscina Aquecida Villa er 619$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa De Campo Com Piscina Aquecida Villa?
Du kan bo på Casa De Campo Com Piscina Aquecida Villa med dit kæledyr.